Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
  Personel Genel Müdürlüğü Tüm Unvanlarda Sözlü Sınava Katılacaklara Ait İlan
  15.06.2023

  T.C.

  SAMSUN

  ADLİ YARGI İLK DERECE MAHKEMESİ

  ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI

   

   

  D  U  Y  U  R  U

   

   

   

  1) SÖZLEŞMELİ KORUMA VE GÜVENLİK GÖREVLİSİ:

  Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü tarafından komisyonumuza verilen sınav izni doğrultusunda 9 adet sözleşmeli Koruma ve Güvenlik Görevlisi unvanında boy  kilo ölçümüne katılan adaylardan boy kilo şartları tutan 17 adayın sözlü sınava katılması uygun görülmüş olup, boy kilo ölçüm şartları tutmayan 1 adayın durumu RED edilmiş ve açıklama olarak isimleri karşısına yazılmıştır.

   

   

  2) SÖZLEŞMELİ ZABIT KATİPLİĞİ;

  Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü tarafından komisyonumuza verilen sınav izni doğrultusunda 3 adet Sözleşmeli Zabıt Katipliği unvanında klavye uygulama sınavına katılan adaylardan başarılı olan  9 adayın sözlü sınava katılması uygun görülmüş olup, başarısız olan 34 adayın ve uygulama sınavına katılmayan 17 adayın durumları RED edilmiş ve açıklama olarak isimleri karşısına yazılmıştır.

   

   

   

  3) SÖZLEŞMELİ AŞÇI ;

  Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü tarafından komisyonumuza verilen sınav izni doğrultusunda 2 adet sözleşmeli Aşçı unvanında başvuruda bulunanların başvuruları değerlendirilmiş, değerlendirme sonucu aşağıda belirtilen liste ile açıklanmıştır.

  Sözleşmeli Aşçı unvanı için 67 aday e-devlet üzerinden başvuruda bulunmuş, adayların başvuruları değerlendirilmiş ve adaylardan belge eksikliği, KPSS, yaş ve sertifika şartını taşımayan ile mükerrer kayıt yapan adayların başvuruları RED edilmiş ve açıklama olarak isimleri karşısına yazılmıştır.

  Sözleşmeli Aşçı unvanında 2 adet pozisyon için izin verilmiş 2 x 3 = 6 adayın başvurusu kabul edilmiş ve KPSS taban puanının 73.98145 olduğu tespit edilmiş, diğer adayların başvuruları sıralamaya giremediğinden RED edilmiştir.

   

   

   

  4) SÖZLEŞMELİ MÜBAŞİR ;

  Adalet Bakanlığı Personel  Genel Müdürlüğü tarafından komisyonumuza verilen sınav izni doğrultusunda 11 adet sözleşmeli Mübaşir unvanında başvuruda bulunanların başvuruları değerlendirilmiş, değerlendirme sonucu aşağıda belirtilen liste ile açıklanmıştır.

  Sözleşmeli Mübaşir unvanı için 608 aday e-devlet üzerinden başvuruda bulunmuş, adayların başvuruları değerlendirilmiş ve adaylardan belge eksikliği, KPSS, yaş ve sertifika şartını taşımayan ile mükerrer kayıt yapan adayların başvuruları RED edilmiş ve açıklama olarak isimleri karşısına yazılmıştır.

  Sözleşmeli Mübaşir unvanında 11 adet pozisyon için izin verilmiş 11 x 3 = 33 adayın başvurusu kabul edilmiş ve KPSS taban puanının 83.90659 olduğu tespit edilmiş, diğer adayların başvuruları sıralamaya giremediğinden RED edilmiştir.

   

   

   

   

   

  5) SÖZLEŞMELİ HİZMETLİ :

  Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü tarafından komisyonumuza verilen sınav izni doğrultusunda 3 adet sözleşmeli Hizmetli unvanında başvuruda bulunanların başvuruları değerlendirilmiş, değerlendirme sonucu aşağıda belirtilen liste ile açıklanmıştır.

  Sözleşmeli Hizmetli unvanı için 166 aday e-devlet üzerinden başvuruda bulunmuş, adayların başvuruları değerlendirilmiş ve adaylardan belge eksikliği, KPSS, yaş şartını taşımayan ve mükerrer kayıt yapan adayların başvuruları RED edilmiş ve açıklama olarak isimleri karşısına yazılmıştır.

  Sözleşmeli Hizmetli unvanında  adet pozisyon için izin verilmiş 3 x 3 = 9 adayın başvurusu kabul edilmiş ve KPSS taban puanının 76.44085 olduğu tespit edilmiş, diğer adayların başvuruları sıralamaya giremediğinden RED edilmiştir.

   

   

  SÖZLÜ SINAVA KATILACAK ADAYLARIN SINAVI ADLİYEMİZ 4. KATTA BULUNAN SINAV ODASINDA YAPILACAK OLUP, ADAYLARIN GELİRKEN TC KİMLİK NUMARASINI GÖSTERİR KİMLİK BELGELERİ İLE BİRLİKTE BELİRTİLEN SAATTEN 30 DK ÖNCEDEN HAZIR BULUNMALARI GEREKMEKTEDİR.

   

   

  NOT : İLANEN DUYURULMUŞ OLUP, AYRICA BİLDİRİM YAPILMAYACAKTIR. SINAVA KATILMA HAKKINI ELDE EDEMEYEN BAŞVURU SAHİPLERİNE HERHANGİ BİR BİLDİRİMDE BULUNULMAYACAKTIR.

   

   

  TEBLİĞ YERİNE GEÇERLİ OLMAK ÜZERE İLAN OLUNUR. 15/06/2023

   

   

   

   

   

   

   

  1- Sözleşmeli Koruma ve Güvenlik Görevlisi Liste

  (Sorgulama yapılırken TC numarası, adı ve soyadı sonuna boşluk bırakmadan ve büyük harflerle yazılması)

   

  2- Sözleşmeli Zabıt Katibi Liste

  (Sorgulama yapılırken TC numarası, adı ve soyadı sonuna boşluk bırakmadan ve büyük harflerle yazılması)

   

  3- Sözleşmeli Aşçı Liste

  (Sorgulama yapılırken TC numarası, adı ve soyadı sonuna boşluk bırakmadan ve büyük harflerle yazılması)

   

  4- Sözleşmeli  Mübaşir Liste

   

  (Sorgulama yapılırken TC numarası, adı ve soyadı sonuna boşluk bırakmadan ve büyük harflerle yazılması)

  5- Sözleşmeli  Hizmetli  Liste

  (Sorgulama yapılırken TC numarası, adı ve soyadı sonuna boşluk bırakmadan ve büyük harflerle yazılması)

   

   

  Adres

  Kılıçdede Mahallesi Muhittin Özkefeli Bulvarı No: 5 İlkadım / SAMSUN

  Telefon

  0 (362) 311 55 00 - 311 56 00 - 311 57 00

  Fax No : 0 (362) 311 56 03

  E-Posta

  samsuncbsisaretadalet.gov.tr