Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
  Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Tüm Unvanlarda Sözlü Sınava Katılacaklara Ait İlan
  15.06.2023

  T.C.

  SAMSUN

  ADLİ YARGI İLK DERECE MAHKEMESİ

  ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI

   

   

  D  U  Y  U  R  U

   

   

  1) SÖZLEŞMELİ İNFAZ VE KORUMA MEMURLUĞU (ERKEK);

  Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü tarafından komisyonumuza verilen sınav izni doğrultusunda 73 adet sözleşmeli İnfaz ve Koruma Memurluğu (Erkek) unvanında boy  kilo ölçümüne katılan adaylardan boy kilo şartları tutan 147 adayın sözlü sınava katılması uygun görülmüş olup, boy kilo ölçüm şartları tutmayan 19 aday ile katılmayan 53 adayın durumları RED edilmiş ve açıklama olarak isimleri karşısına yazılmıştır.

   

   

   

  2) SÖZLEŞMELİ İNFAZ VE KORUMA MEMURLUĞU (KADIN);

  Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü tarafından komisyonumuza verilen sınav izni doğrultusunda 5 adet sözleşmeli İnfaz ve Koruma Memurluğu (Kadın) unvanında boy  kilo ölçümüne katılan adaylardan boy kilo şartları tutan 9 adayın sözlü sınava katılması uygun görülmüş olup, boy kilo ölçüm şartları tutmayan 1 aday ile katılmayan 5 adayın durumları RED edilmiş ve açıklama olarak isimleri karşısına yazılmıştır.

   

   

   

  3) SÖZLEŞMELİ AŞÇI ;

  Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü tarafından komisyonumuza verilen sınav izni doğrultusunda 1 adet sözleşmeli aşçı unvanında başvuruda bulunanların başvuruları değerlendirilmiş, değerlendirme sonucu aşağıda belirtilen liste ile açıklanmıştır.

  Sözleşmeli Aşçı unvanı için 21 aday e-devlet üzerinden başvuruda bulunmuş, adayların başvuruları değerlendirilmiş ve adaylardan belge eksikliği, KPSS, yaş ve sertifika şartını taşımayan ile mükerrer kayıt yapan adayların başvuruları RED edilmiş ve açıklama olarak isimleri karşısına yazılmıştır.

  Sözleşmeli aşçı unvanında 1 adet pozisyon için izin verilmiş 1 x 3 = 3 adayın başvurusu kabul edilmiş ve 3 üncü sıradaki aday ile KPSS taban puanının 73.89758 olduğu tespit edilmiş, diğer adayların başvuruları sıralamaya giremediğinden RED edilmiştir.

   

   

   

  4) SÖZLEŞMELİ SAĞLIK MEMURU ;

  Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü tarafından komisyonumuza verilen sınav izni doğrultusunda 1 adet sözleşmeli sağlık memuru unvanında başvuruda bulunanların başvuruları değerlendirilmiş, değerlendirme sonucu aşağıda belirtilen liste ile açıklanmıştır.

  Sözleşmeli sağlık memur unvanı için 233 aday e-devlet üzerinden başvuruda bulunmuş, adayların başvuruları değerlendirilmiş ve adaylardan belge eksikliği, KPSS, yaş ve sertifika şartını taşımayan ile mükerrer kayıt yapan adayların başvuruları RED edilmiş ve açıklama olarak isimleri karşısına yazılmıştır.

  Sözleşmeli sağlık memuru unvanında 1 adet pozisyon için izin verilmiş 1 x 3 = 3 adayın başvurusu kabul edilmiş ve 3 üncü sıradaki aday ile KPSS taban puanının 86.38407 olduğu tespit edilmiş, diğer adayların başvuruları sıralamaya giremediğinden RED edilmiştir.

   

   

   

   

   

   

  5) SÖZLEŞMELİ TEKNİSYEN (BİLGİSAYAR) :

  Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü tarafından komisyonumuza verilen sınav izni doğrultusunda 1 adet sözleşmeli teknisyen (bilgisayar) unvanında başvuruda bulunanların başvuruları değerlendirilmiş, değerlendirme sonucu aşağıda belirtilen liste ile açıklanmıştır.

  Sözleşmeli teknisyen (bilgisayar) unvanı için 83 aday e-devlet üzerinden başvuruda bulunmuş, adayların başvuruları değerlendirilmiş ve adaylardan belge eksikliği, KPSS, yaş şartını taşımayan ve mükerrer kayıt yapan adayların başvuruları RED edilmiş ve açıklama olarak isimleri karşısına yazılmıştır.

  Sözleşmeli Teknisyen (bilgisayar) unvanında 1 adet pozisyon için izin verilmiş 1 x 3 = 3 adayın başvurusu kabul edilmiş ve 3 üncü sıradaki aday ile KPSS taban puanının 80.73476 olduğu tespit edilmiş, diğer adayların başvuruları sıralamaya giremediğinden RED edilmiştir.

   

   

  SÖZLÜ SINAVA KATILACAK ADAYLARIN SINAVI ADLİYEMİZ 4. KATTA BULUNAN SINAV ODASINDA YAPILACAK OLUP, ADAYLARIN GELİRKEN TC KİMLİK NUMARASINI GÖSTERİR KİMLİK BELGELERİ İLE BİRLİKTE BELİRTİLEN SAATTEN 30 DK ÖNCEDEN HAZIR BULUNMALARI GEREKMEKTEDİR.

   

   

  NOT : İLANEN DUYURULMUŞ OLUP, AYRICA BİLDİRİM YAPILMAYACAKTIR. SINAVA KATILMA HAKKINI ELDE EDEMEYEN BAŞVURU SAHİPLERİNE HERHANGİ BİR BİLDİRİMDE BULUNULMAYACAKTIR.

   

   

  TEBLİĞ YERİNE GEÇERLİ OLMAK ÜZERE İLAN OLUNUR. 15/06/2023

   

   

   

   

  1- Sözleşmeli İnfaz ve Koruma Memurluğu (Erkek) Liste

  (Sorgulama yapılırken TC numarası, adı ve soyadı sonuna boşluk bırakmadan ve büyük harflerle yazılması)

   

  2- Sözleşmeli İnfaz ve Koruma Memurluğu (Kadın )Liste

  (Sorgulama yapılırken TC numarası, adı ve soyadı sonuna boşluk bırakmadan ve büyük harflerle yazılması)

   

  3- Sözleşmeli Aşçı Liste

  (Sorgulama yapılırken TC numarası, adı ve soyadı sonuna boşluk bırakmadan ve büyük harflerle yazılması)

   

  4- Sözleşmeli Sağlık Memuru Liste

  (Sorgulama yapılırken TC numarası, adı ve soyadı sonuna boşluk bırakmadan ve büyük harflerle yazılması)

   

  5- Sözleşmeli Teknisyen (Bilgisayar) Liste

  (Sorgulama yapılırken TC numarası, adı ve soyadı sonuna boşluk bırakmadan ve büyük harflerle yazılması)

   

   

  Adres

  Kılıçdede Mahallesi Muhittin Özkefeli Bulvarı No: 5 İlkadım / SAMSUN

  Telefon

  0 (362) 311 55 00 - 311 56 00 - 311 57 00

  Fax No : 0 (362) 311 56 03

  E-Posta

  samsuncbsisaretadalet.gov.tr