Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
  Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü İnfaz ve Koruma Memurluğu (ERKEK VE KADIN) Başvuruların Değerlendirilerek KABUL/RED'e ilişkin Liste
  01.06.2023

  D U Y U R U

   

  T.C.

  SAMSUN

  ADLİ YARGI İLK DERECE MAHKEMESİ

  ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI

   

  Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü tarafından komisyonumuza verilen sınav izni doğrultusunda sözleşmeli infaz ve koruma memurluğu (erkek), sözleşmeli infaz ve koruma memurluğu (kadın), sözleşmeli aşçı, sözleşmeli sağlık memuru ve sözleşmeli teknisyen (bilgisayar) unvanlarında başvuruda bulunanların başvuruları değerlendirilmiş, değerlendirme sonucu aşağıda belirtilen liste aşağıda açıklanmıştır.

   

  1- SÖZLEŞMELİ İNFAZ VE KORUMA MEMURLUĞU (ERKEK) unvanı için :

  Toplam 791 aday e-devlet üzerinden başvuruda bulunmuş, adayların başvuruları değerlendirilmiş ve adaylardan belge eksikliği, öğrenim, yaş ve KPSS şartını taşımayanlar ile birden fazla unvana başvurmak suretiyle mükerrer başvuru yapan adayların başvuruları RED edilmiş ve açıklama olarak gerekçesi isimleri karşısına yazılmıştır.

  Bu unvan için Kavak Açık, Kavak S Tipi ve Kavak Çocuk Kapalı Ceza İnfaz Kurumları için toplam 73 adet pozisyona izin verilmiş, Yönetmelik ve sınav ilanına göre 73 x 3 = 219 aday boy – kilo ölçümüne katılmaya hak kazanmıştır.

  Bu haliyle 219 uncu sıradaki adayın KPSS taban puanının 75,75421 olduğu tespit edilmiş ve diğer adayların başvuruları sıralamaya giremediğinden RED edilmiştir. (hangi adayın hangi gün ve saatte boy – kilo ölçümüne katılacağı ismi karşısında yazılmıştır.)

   

  2- SÖZLEŞMELİ İNFAZ VE KORUMA MEMURLUĞU (KADIN) unvanı için ;

  Toplam 750 aday e-devlet üzerinden başvuruda bulunmuş, adayların başvuruları değerlendirilmiş ve adaylardan belge eksikliği, öğrenim, yaş ve KPSS şartını taşımayanlar ile birden fazla unvana başvurmak suretiyle mükerrer başvuru yapan adayların başvuruları RED edilmiş ve açıklama olarak gerekçesi isimleri karşısına yazılmıştır.

  Bu unvan için Kavak Çocuk Kapalı Ceza İnfaz Kurumu için toplam 5 adet pozisyona izin verilmiş, Yönetmelik ve sınav ilanına göre 5 x 3 = 15 aday boy – kilo ölçümüne katılmaya hak kazanmıştır.

  Bu haliyle 15 inci sıradaki adayın KPSS taban puanının 84,00127 olduğu tespit edilmiş ve diğer adayların başvuruları sıralamaya giremediğinden RED edilmiştir. (hangi adayın hangi gün ve saatte boy – kilo ölçümüne katılacağı ismi karşısında yazılmıştır.)

   

  BOY – KİLO ÖLÇÜMÜNE KATILACAK ERKEK/KADIN İNFAZ VE KORUMA MEMURU ADAYLARININ BOY – KİLO ÖLÇÜMLERİ ADLİYEMİZ (–) 1. KATTA BULUNAN İSA FİDAN KONFERANS SALONUNDA YAPILACAK OLUP,

  ADAYLARIN GELİRKEN TC KİMLİK NUMARASINI GÖSTERİR KİMLİK BELGELERİ İLE BİRLİKTE BELİRTİLEN SAATTEN 30 DK ÖNCEDEN HAZIR BULUNMALARI GEREKMEKTEDİR.

   

  NOT : DİĞER UNVANLAR ve TÜM UNVANLARDA SÖZLÜ SINAVA KATILMAYA HAK KAZANAN ADAYLARA İLİŞKİN LİSTE 15/06/2023 TARİHİNDE ADLİYEMİZ İNTERNET SİTESİNDEN İLAN EDİLECEKTİR.

   

  TEBLİĞ YERİNE GEÇERLİ OLMAK ÜZERE İLAN OLUNUR. 01/06/2023

   

   

  1Sözleşmeli İNFAZ VE KORUMA MEMURLUĞU (ERKEK)  Başvuruların değerlendirilerek KABUL / RED e ilişkin Liste

   

  Sözleşmeli İNFAZ VE KORUMA MEMURLUĞU (KADIN)  Başvuruların değerlendirilerek KABUL / RED e ilişkin Liste

  Adres

  Kılıçdede Mahallesi Muhittin Özkefeli Bulvarı No: 5 İlkadım / SAMSUN

  Telefon

  0 (362) 311 55 00 - 311 56 00 - 311 57 00

  Fax No : 0 (362) 311 56 03

  E-Posta

  samsuncbsisaretadalet.gov.tr