Adalet Bakanlığı
TÜRKİYE CUMHURİYETİ
ADALET BAKANLIĞI
SAMSUN ADLİYESİ

    T e l :   (0362) 311 55 00

                              311 56 00

                              311 57 00

    Faks : (0362) 311 56 03

MEDYA İLETİŞİM BÜROSU

    T e l :   (0362) 311 55 00

    Faks : (0362) 311 56 03

    E-mail: samsuncbs@adalet.gov.tr

GÜNÜN MENÜSÜ
RESMİ KURUMLAR

SAMSUN'DAN AFRİNE MORAL DOKUNUŞU

(20/04/2018)

 

    Samsun E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Personeli ile Jandarma Bölük Komutanlığı personelinin, Afrin’de görev yapan Mehmetçikler ve bölge halkı için hazırladığı yardım kolileri, Ertürk İnşaat’ın destekleriyle yola çıktı.
    Samsun E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Personeli ile Cezaevi Jandarma Bölük Komutanlığı personeli, Afrin’de görev yapan Mehmetçikler ve bölge halkı için düzenlenen yardım kapmanyasına büyük destek verdi.
    Yardım kolilerini yollamak için hazırlanan törene Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Yavuz, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ünsal Ağaoğlu, Samsun E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Mehmet Cihan, Cezaevi Jandarma Bölük Komutanı Ediz Atalay, Ertürk İnşaat Sahibi Levent Ertürk ve kurum personeli katıldı.
    Samsun E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Personeli ile Cezaevi Jandarma Bölük Komutanlığı personelinin örnek bir kampanyaya imza attığını belirten Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Yavuz, “Tamamıyla jandarma ve infaz koruma memurlarımızın çabalarıyla toplanan malzemeler bugün, Afrin Bölgesi’nde Suriye toprakları içerisinde teröre karşı mücadele veren şanlı ordumuza moral ve motivasyon sağlamak amacıyla yola çıkacaktır. Çok uzaklardan gelen bir mektubun, küçük bir hediyenin, oradaki güvenlik güçlerimizde uyandıracağı yüksek moral, hiçbir şeye değişilmez. Biz de buna vesile olmak istedik. Bu kampanyada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.
    Yardım kolilerinin içerisinde Samsun Atakum Bayındır Ortaokulu, Samsun Atakum Adnan Kahveci İlkokulu, Trabzon Akçaabat Söğütlü Ortaokulu ve Trabzon Vakfıkebir Fen Lisesi öğrencilerinin Mehmetçikler için yazdığı mektuplar da yer aldı.

 

 

HAVA DURUMU

SAMSUN

SİTEMİZİ
 

kişi ziyaret etmiştir.

T.C. Adalet Bakanlığı Samsun Adliyesi Resmi Web Sitesi © 2016 Tüm Hakları Saklıdır. →WebPortal←